YEŞİİLKÖY-HAKKIMIZDA-BAŞLIK

HAKKIMIZDA

İştirak Şehircilik ve Yapı A.Ş

Nefes alan ve aldıran projeler üretiyoruz...

Faaliyetlerine 2010 yılında başlayan İştirak Şehircilik ve Yapı A.Ş ;Toplu Konut, Ofis, Karma Yaşam Projeleri ve Taahhüt alanında hizmet vermektedir.

İştirak Şehircilik ve Yapı A.Ş, hem girişimci hem de yüklenici olarak; yurtiçinde büyük konut projelerinin yanı sıra, her tür yapının teknik ve sosyal tesislerini, altyapılarını inşa etmekte, çevre ve peyzaj düzenlemelerini gerçekleştirmektedir.

Standardını devamlı ileriye taşımayı şiar edinmiş, İnşaat yapımında sağlamlık, konfor ve estetiği esas alan geliştirdiği projelerinde yatırımcıları ile birlikte kazanmayı hedef edinen İştirak Şehircilik ve Yapı A.Ş. ;Üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başarmış, bugüne kadar tamamladığı projelerle müşterilerinden gördüğü talebin haklı gururunu yaşamaktadır.

Gelecekte yapacağımız projelerde amacımız Yeni Mühendislik ve Mimari Gelişmeleride takip ederek hep daha iyiyi hayata geçirmektir.Doğa ve Yeşile dost olan İştirak Şehircilik ve Yapı A.Ş, Her bir konut ile birlikte bir ağaç ekerek doğanın gelişimine katkı sunup sağlıklı bir yaşam imkanı sunar.